RU

Країна

Перший день удома

Це визначний день, коли ви вперше принесете кошеня додому. Проте його приїзд вплине не тільки на ваше життя — життя котика також зміниться. Перш ніж ваш кошеня приїде, переконайтеся, що у вас є все, що вам потрібно, щоб допомогти йому спокійно та щасливо облаштуватись у новій оселі. Якщо у вас є діти або інший котик, вам потрібно буде вводити нове кошеня в родину дуже обережно — так ви всі разом будете жити у злагоді.

Тссс!

Після того як ви привезли кошеня додому, постарайтеся створити вдома спокійну атмосферу. Не дивуйтеся, якщо спочатку воно трохи боязке — незабаром його допитливість переможе.

Беріть кошеня на руки

Нехай ваше кошеня відразу звикає до того, що ви братимете його на руки. Проте пам’ятайте про незалежний дух вашого котика і те, що він любить контролювати свої власні рухи. Як тільки він захоче спуститися, відпустіть його.

Знайомство з іншими котами

Якщо у вас вже є котик, важливо обережно вводити нового мешканця. Але не хвилюйтеся, є одна хитрість, якою ви можете скористатися, щоб зробити першу зустріч з новим кошеням приємною. Обережно натріть нове кошеня чимось, на чому є ваш запах (наприклад, одягом). Знайомий аромат дозволить легко прийняти вашого нового котика.

Також пам’ятайте, що ваші котики хочуть бути незалежними один від одного — дайте їм окремі мисочки для їжі, ліжка та туалети.
Вибір реклами